سوزن‌های شبکه خطوط ریلی منطقه گل‌گهر پس از خرید و بارگیری از کارخانه شرکت ایرید واقع در شهر تبريز، روز گذشته برای نصب در محل این پروژه در منطقه گل‌گهر، تخلیه گردید.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، این سوزن‌ها با هدف تکمیل اجرای شبکه اصلی خطوط ریلی منطقه گل‌گهر خریداری و به‌منظور نصب و اجرا در محل پروژه تخلیه گرديده است.

پروژه شبکه ریلی اجرا شده در منطقه گل‌گهر، یکی از شاخص‌ترین پروژه‌های ریلی حوزه صنعت در ایران اسلامی محسوب می‌شود و ایستگاه مبادله‌ای آن با ۲۹ خط موازی ریلی، عریض‌ترین ایستگاه ریلی اجرا شده در سطح کشور به شمار می‌آید.

این پروژه که به‌صورت ۶ خط آنتنی به طول ۷۲ کیلومتر طراحی و اجرا گردیده است حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طبق برنامه زمان‌بندی در مهرماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید که معاون فنی و زیربنایی راه‌آهن کشور نیز هفته گذشته در بازدید از این پروژه، از اجرای آن تمجید کرد و آن‌را دستاوردی بزرگ برای حوزه صنعت و معدن کشور دانست.

لازم به ذکر است، سوزن‌های ارسالی به دست توانمند متخصصان داخلی، طراحی و تولید گردیده است.

 

 

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group