نشست مشترک هم‌اندیشی مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر و برخی از مدیران این شرکت با مدیر مجتمع سنگ‌آهن سیرجان، صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، در این نشست که به میزبانی مدیر مجتمع سنگ‌آهن سیرجان و در محل دفتر وی برگزار شد، پیرامون موضوعات مختلف از جمله احداث ساختمان اداری مجتمع سنگ‌آهن سیرجان، بررسی طرح جامع منطقه گل‌گهر، احداث جاده دسترسی به معدن شماره ۴ و ... بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این نشست، مهندس منظری توکلی مدیر مجتمع سنگ‌آهن سیرجان، ضمن تشکر از اقدامات مهم عمرانی و توسعه‌ای شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر در این منطقه، با توجه به نیاز این مجتمع به ساختمان اداری جدید، از برنامه این مجتمع برای احداث ساختمان در سایت جدید پردیس اداری گل‌گهر خبر داد که مهندس رحیمی مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر نیز از این موضوع استقبال نمود و مقرر گردید زمین مورد نظر برای احداث ساختمان اداری این مجتمع در سایت جدید پردیس اداری گل‌گهر در اختیار مجتمع سنگ‌آهن سیرجان قرار داده شود.

همچنین مقرر گردید، در راستای بروزرسانی طرح جامع منطقه گل‌گهر، نقش مؤثرتری توسط مجتمع سنگ‌آهن سیرجان به‌عنوان‌ نماینده سازمان ایمیدرو ایفا گردد.

احداث جاده دسترسی به معدن شماره ۴ با رعایت طرح توسعه معدن مذکور نیز موضوع مهم دیگری بود که در این نشست به بحث و بررسی پیرامون آن پرداخته شد و مقرر گردید با توجه به اهمیت این جاده و لزوم رسیدگی به آن به‌دلیل تردد زیاد، شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر و مجتمع سنگ‌آهن سیرجان با همکاری یکدیگر نسبت به احداث این جاده اقدام نمایند.

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group