در راستای ایمن‌سازی هرچه بیشتر جاده‌های منطقه گل‌گهر، جلسه‌ای با حضور مدیران مربوطه و به میزبانی مديريت ایمنی، بحران، بهداشت و محیط‌زیست برگزار گردید.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، در این جلسه مقرر گردید که ایمن‌سازی دو جاده اصلی منطقه گل‌گهر شامل بلوار آزادی (جاده اصلی و ۸ کیلومتری منطقه گل‌گهر) و همچنين مسیر ۱۱ کیلومتری جاده شیراز و جاده شماره ۲ منطقه گل‌گهر در اولویت قرار گیرد و عملیات روشنایی کامل بلوار آزادی و همچنین نصب تابلوهای مسیر ۱۱ کیلومتری جاده شیراز و جاده شماره ۲ گل‌گهر به‌زودی آغاز شود.

در ادامه جلسه نیز مقرر شد، نصب علائم راهنمایی و رانندگی معابر که توسط مديريت بهره‌برداری در حال انجام است با سرعت بیشتری اجرا گردد و مديريت انرژی نیز نسبت به روشنایی ۲ جاده اصلی منطقه که به‌زودی اسناد مناقصه آن منتشر می‌شود، اقدام نماید.

همچنین اولویت‌بندی در خصوص ایمن‌سازی سایر جاده‌های منطقه به‌ویژه جاده‌های فرعی نیز در این جلسه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

 

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group