کارگروه شهرک صنعتی با هدف تبیین سیاست‌ها و استراتژی‌های استقرار واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک در منطقه گل‌گهر، به‌ویژه‌ شهرک صنعتی تخصصی گل‌گهر به میزبانی شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر برگزار گردید.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه، عمران و مديريت منطقه گل‌گهر، در این جلسه که با حضور مديرعامل این شرکت و جمعی از معاونین شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و سایر اعضا کارگروه شهرک صنعتی برگزار شد مقرر گردید کلیه شرکت‌های هم‌گروه و همکار منطقه گل‌گهر جهت سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی از شورای توسعه و برنامه‌ریزی گل‌گهر تاییدیه دریافت نمایند.

همچنین تصمیم گرفته شد در راستای جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری و استفاده از نقطه نظرات مدیران عامل شرکت‌های منطقه گل‌گهر به تناوب و بر حسب نیاز در کارگروه شهرک صنعتی دعوت به‌عمل آید.

در ادامه جلسه نیز پیشنهاد شد بسته‌های حمایتی برای سرمایه‌گذاران، اعم از بخشش قسمتی از قیمت زمین و اقساط بلندمدت به شرط اجرای پروژه در موعد مقرر از سوی کارگروه در نظر گرفته شود.

در پایان جلسه نیز تعدادی از طرح‌های رسیده به دبیرخانه کارگروه با حضور مشاور شهرک صنعتی، بررسی و چندین طرح که شرایط لازم را داشتند جهت اجرا مورد تایید قرار گرفتند.

اهداف و برنامه ها

1

ايجاد زيرساخت حمل و نقل بار و تردد پرسنل و پشتيبانی، مطابق طرح جامع منطقه گل‌گهر

1- احداث سايت شانتينگ ريلی 2- احداث شبكه حمل و نقل ريلی در سطح منطقه 3- احداث شبكه معابر حمل و نقل بار 4- احداث شبكه معابر تردد پرسنل و پشتيبانی 5- احداث تقاطع‌های غير همسطح مورد نياز در منطقه

سهامداران

 

 

 

 

 

 

شرکت های سهامدار

 

 دفتر مرکزی: سيرجان كيلومتر۵۰ محور سيرجان، شيراز منطقه گل گهر، مجموعه دفاتر مديريت، بلوك ۵

 

 

Template Design:Dima Group